KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9065077
nr 906 5077
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Axel Fridell (1894-1935), Bro, stämpelsignerad, motivet: 15x10
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 19:29:23
18/8 12:55:23
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell